banner seokod.pl

Wynajem busów i autokarów Łódź

Dodano: 4 lata 5 miesięcy temu
Podczas organizacji wesela, zwykle zagwostką jest, w jaki sposób przetransportować gości z miejsca A do miejsca B, aby wszyscy czuli się komfortowo. Rozwiązaniem jest autokar do wynajęcia, którym można przewieźć gości weselnych, a także zorganizować własną wycieczkę, wybrać się na pielgrzymkę lub zapewnić transport swoim pracownikom.

Firma Plus Tour Łódź oferuje wynajem autokarów, busów, Vanów 9osobowych oraz samochodów osobowych, które są dostępne dla każdego klienta. Z autokarów mogą skorzystać duże firmy, drużyny sportowe, organizatorzy wesel, natomiast z busów, czy Vanów mogą korzystać mniejsze grupy podróżników.

Plus Tour jako jedna z nielicznych firm oferujących przewóz osób, posiada licencję na transport wszystkimi pojazdami, które znajdują się w ofercie.
Ponadto, firma zapewnia wykwalifikowanych kierowców, którzy zapewniają komfort i bezpieczeństwo swoich pasażerów.

Jeżeli interesuje Cię wynajem autokaru na wesele, pielgrzymkę, autokar na podróż biznesową, autokar na wycieczkę szkolną, zadzwoń do firmy Plus Tour i dowiedz się o aktualną ofertę.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Firma działa na terenie Łodzi, lecz wynajętymi autokarami można podróżować także po całej Polsce i na terenie Europy.

Podobne wpisy

Komentarze

Wynajem busów i autokarów Łódź
Adres strony:
Wyświetleń:
582
Wizyt:
333
Kliknięć:
111
CTR:
33.33%