banner seokod.pl

Skup aut powypadkowych

Dodano: 1 rok 11 miesięcy temu
Auto Parts realizuje skup samochodów za gotówkę. Jesteśmy zainteresowani skupem aut używanych sprawnych mechanicznie jak również tych powypadkowych. Skupujemy auta bez aktualnego OC i przeglądu. Auto Parts posiada pracowników w województwie małopolskim, świętokrzyskim, dolnośląskim i w tych rejonach nasz pełnomocnik ma możliwość udać się na określony adres w celu oględzin pojazdu i przedstawienia oferty cenowej. Stawka zaproponowana przez Auto Parts jest podobna do tych rynkowych, dlatego jeżeli będziesz z niej zadowolony zajmujemy się wszelkimi formalnościami a gotówkę wręczamy do ręki.
Jesteś mieszkańcem Kielc, Zakopanego, Tarnowa, Podkarpacia, Katowic, Warszawy i wielu pozostałych obszarów i jesteś właścicielem auta, który zamierzasz sprzedać wystarczy wyszukać numer: 578 736 389 lub uzupełnić formularz kontaktowy: https://skupuszkodzonychaut.pl/ by w czasie jednego dnia zakończyć całą transakcję.
Auto Parts współpracuje jednocześnie z firmami, jakie niejednokrotnie chcą pozbyć się używanego auta jak i z osobami prywatnymi.
Jesteśmy elastyczni w działaniu, zapewniamy sympatyczną atmosferę, oferujemy atrakcyjne stawki za nabywany samochód. Zapraszamy.

Podobne wpisy

Komentarze