banner seokod.pl

Prawdziwe pierścienie tensorowe

Dodano: 1 tydzień 5 dni temu

Nasz sklep -  Tensorowe.pl ma w asortymencie pierścienie tensorowe, generatory i różdżki. Wszystkie te produkty są dostępne w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy też na naszą stronę www w celu pogłębienia swoich informacji na temat pierścieni tensorowych.


Celem pierścieni tensorowych jest wykorzystanie energii subtelnych i przyspieszenie przemian rzeczywistości w Matrycy Energetycznej. Zależnie od rodzaju pierścienia – realna staje się dynamizacja procesów w wybranym z obszarów swojego życia, zaczynając od zdrowia, po zmiany osobiste i finansowe. Zasady odnoszące się do delikatnej energii można utożsamiać z ideami fizyki, łamiące czas oraz przestrzeń. Może to oznaczać, że osoba może kierować przepływem tej energii za pomocą intencji i, że reakcja jest możliwa także na sporą odległość. Wynika z tego, że nie trzeba mieć przy sobie pierścienia, żeby się z nim „zdalnie”, czyli telepatycznie połączyć, by wspomógł nasze intencjonalne reakcje.


Jak się zatem okazuje pierścienie tensorowe są przyrządem użytkowanym przez osoby praktykujące metodę dwupunktu, ułatwiając w ten sposób połączenie technologii z wnętrzem, i akcentując wszechobecny w świecie Natury – dualizm. Matryca Energetyczna jest to olbrzymie pole potencjału świadomości (pole kwantowe), zostało one przedstawione przez Richarda Bartletta, umożliwiające oddziaływać na wszelakie elementy naszego egzystowania. Korzystanie z tego pola morficznego o ogromnym potencjale informacyjnym daje możliwość przemiany dotychczasowych wzorców zdrowotnych, związkowych, pieniężnych oraz stanów umysłu i emocji. 

Podobne wpisy

Komentarze