banner seokod.pl

Obsługa nieruchommości biurowych

Dodano: 2 lata 8 miesięcy temu
MIX GROUP to grupa firm, które wykonują usługi na rynku nieruchomości. Ma długoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w prowadzeniu inwestycji jak i w kompleksowej obsłudze nieruchomości biurowych. Pronuje swoje usługi uwzględniając własne preferencje Klienta i realizując inwestycje o interesującej architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie zastosowane rozwiązania umożliwiają łatwą aranżację i przystosowanie do wyjątkowych, często specjalistycznych wymogów. W cyklu inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych stosowane są nowatorskie technologie i utrzymywane najwyższe normatywy w zakresie ekologii i bezpieczeństwa, stąd wysoka jakość proponowanych usług.
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B ulokowane w ciekawych lokalizacjach Krakowa proponując swoim Klientom pełną obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper oferuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim Klientom. Biorąc udział w projekcie „Pasieka Kraków” lokalizuje pasieki na dachach swoich biurowców. Doświadczony zespół ludzi wykonując swoją pracę służy za każdym razem fachową pomocą na najwyższym poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest także partnerem PLAY oraz T-Mobile posiadając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. Mix Meble sp. z o.o. z jednym z największych profesjonalnym salonem meblowym w Krakowie oferującym nowoczesne i stylowe meble, w tym biurowe, jest również częścią GRUPY.

Podobne wpisy

Komentarze

Obsługa nieruchommości biurowych
Adres strony:
Wyświetleń:
373
Wizyt:
136
Kliknięć:
1
CTR:
0.74%