banner seokod.pl

Dekoracje weselne Toruń

Dodano: 5 lat 9 miesięcy temu
Studio dekoracji La Rosa proponuje dekoracje na najważniejszy dzień w Twoim życiu. Ceremonia zaślubin i impreza weselna to moment, który należy w odpowiedni sposób zaakcentować, aby olśnić zarówno Państwa Młodych jak i ich gości. La Rosa stanie na rzęsach, aby spełnić Państwa oczekiwania. Proponujemy dekoracje sali weselnej i kościołów.

Specjaliści z naszego studia dekoracji ślubnych mają setki dobrych pomysłów, w tym na motyw przewodni, przygotowanie dekoracji kwiatowych i wypuklenie atutów zabytkowych kościołów z Torunia, Bydgoszczy lub każdej innej świątyni na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Jesteśmy po to, aby dbać o każdy, najmniejszy szczegół. Kontrahenci mogą czuwać nad naszą pracą. Wszystkie dekoracje i układ sali konsultujemy z Klientem, którego uwagi są dla nas bardzo istotne.

W naszej bogatej ofercie dekoracji weselnych są m.in. dekoracje kościoła, miejsca weselnego, kompozycje kwiatowe, romantyczne kompozycje ze świecami oraz bardziej efektowne dekoracje. W wypożyczalni La Rosa są m.in. fontanny czekoladowe, świecące napisy i słodki stół. Coraz więcej Par Młodych decyduje się na motyw przewodni przyjęcia weselnego. Zachęcamy do kontaktu z naszym studiem - chętnie rozważymy z Państwem każdy szczegół. Naszą najważniejszą dewizą jest pomoc w realizowaniu marzeń o przepięknym dniu zaślubin.

Podobne wpisy

Komentarze

Dekoracje weselne Toruń
Adres strony:
Wyświetleń:
867
Wizyt:
720
Kliknięć:
10
CTR:
1.39%